Dette er SiA

SiA er velferds- og kulturorganisasjonen for studentene på Sørlandet. Vi er til for å skape trygghet og trivsel i livet rundt studiene, slik at studentene skal ha et best mulig utgangspunkt for å gjøre det bra.

SiA har en rekke velferdstilbud til studenter på Agder. Vi tilbyr barnehager, helsetilbud, boliger og bokhandler, samt at vi driver møteplasser som SiA mat og drikke, Østsia, Bluebox og treningssenteret Spicheren. Vi satser på kultur gjennom egne festivaler og støtte til mer enn 50 studentforeninger.

SiA er styrt av studentene, og overskudd fra driften brukes til å lage nye og bedre tjenester for studentene.

Målet vårt er å bidra til at Sørlandet blir kjent som landets beste sted å studere.

Administrerende direktør Pål Harv

pal.harv@sia.no

Administrasjons- og kvalitetssjef Grethe Broen

grethe.broen@sia.no

Økonomisjef Thomas B. Jensen

thomas.b.jensen@sia.no

Markeds- og kommunikasjonssjef Jahn Olav Marum

jom@sia.no

HR- og organisasjonssjef Per Kåre Selle

per.k.selle@sia.no

Eiendomssjef Kenneth Kristiansen

kenneth.kristiansen@sia.no

IKT- og digitaliseringssjef Rolf Johansen

rolf.johansen@sia.no

Leder SiA Mat og Drikke Jon Egil Andersen

jon.egil.andersen@sia.no

Leder SiA Barnehage Solveig Vollan Larsen

solveig.v.larsen@sia.no

Leder, SiA Barnehage Solveig V. Larsen

97 11 78 43 solveig.v.larsen@sia.no

Leder, SiA Bok Åsa G. Aglen

92 09 55 46 asa.g.aglen@sia.no

Leder, SiA Bolig Heming Bentsen

91 57 13 18 heming.bentsen@sia.no

Leder, SiA Helse Eli Stålesen

99 50 75 59 eli.stalesen@sia.no

Leder, SiA Mat & Drikke Jon Egil Andersen

98 22 39 91 jon.egil.andersen@sia.no

Leder, SiA Kultur og velferd Jon Gotteberg

94 82 28 78 jon.gotteberg@sia.no

Leder, SiA Trening Jahn Olav Marum

90 55 39 36 jahn.olav.marum@sia.no

Leder, SiA Teknisk Ole Jan Moseid

93 28 84 44 ole.jan.moseid@sia.no

SiA Økonomisjef Thomas B. Jensen

47 31 71 11 thomas.b.jensen@sia.no

Klikk på bildet for å forstørre.